Masz pytania związane z treningiem w naszym studio?

Sprawdź, czy nie znajdziesz tu odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania

Nigdy nie ćwiczyłam, jestem bardzo początkująca. Czy to miejsce dla mnie?

Jak najbardziej! Nasze trenerki to doświadczone specjalistki, które dopasują treningi do Twojego poziomu zaawansowania. Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą, czy zaawansowaną, dostosujemy intensywność treningu do Twoich umiejętności.

Czy mogę u Was trenować, mając problemy zdrowotne?

Z doświadczenia wiemy, że w większości przypadków nie ma przeciwwskazań, żeby rozpocząć treningi w naszym studio. Dobierzemy ćwiczenia tak, żeby uwzględniały ewentualne problemy zdrowotne. Pomagamy trenować także kobietom w ciąży i po porodzie oraz osobom zmagającym się z otyłością, więc mamy spore doświadczenie w dostosowaniu planu treningowego. Jednak Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego każdą współpracę rozpoczynamy od konsultacji wstępnej, żeby omówić Twój stan zdrowia oraz cele, jakie chcesz osiągnąć.

Jak dojadę do Waszego studia?

Studio “Trening Dla Kobiet” znajduje się w Rudzie Śląskiej – Halembie tuż przy autostradzie A4, więc łatwo dojedziesz do nas z Katowic, Chorzowa, Zabrza, Mikołowa czy Gliwic.

Czy można u was korzystać z kart multisport i innych kart?

Nie honorujemy kart Multisport oraz innych kart sportowych, jednak zaoferujemy Ci karnet ściśle dopasowany do potrzeb Twojego treningu.

Jak mogę się zapisać na trening personalny?

Każdą współpracę rozpoczynamy od konsultacji wstępnej. Skontaktuj się z nami, a umówimy termin spotkania. Więcej informacji o konsultacji wstępnej znajdziesz na tej stronie.

Ile trwa trening personalny?

To zależy od tego, jaki trening wybierzemy. Pojedynczy trening personalny trwa 60 minut. Trening w małej grupie – 90 minut.

W jakich godzinach jest otwarte studio?

Nasze studio treningowe dla kobiet jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00.

Czy można ćwiczyć z Wami online w domu?

Tak, jak najbardziej. Możesz umówić się z nami na trening online i ćwiczyć na żywo z trenerką, podczas wideorozmowy lub skorzystać z treningów hybrydowych (więcej przeczytasz o nich tutaj).

Ile kosztuje u Was trening?

Miesięczna opłata za treningi w naszej siłowni dla kobiet waha się od 600 do 1480 zł. Cena treningu zależy od jego rodzaju i częstotliwości. Nasze plany treningowe są elastyczne i dobieramy je do potrzeb ćwiczącej osoby. Dlatego dokładną wycenę  treningu podajemy zawsze podczas konsultacji wstępnej.

masz jeszcze inne pytania?

Skontaktuj się z nami

Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie już dziś. Czekamy na Twoją wiadomość!

Możesz wysłać wiadomość przez formularz, zadzwonić, napisać na Messengerze lub WhatsApp.

Bądż z nami na bieżąco

Formularz kontaktowy

* – pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Administratorem Twoich danych jest linesof(code); – Tymoteusz Kęstowicz. Zasady przetwarzania Twoich danych, w tym przysługujących praw znajdziesz w polityce prywatności.